Замість нормальної медицини – батюшка

Помітив у стрічці новин на фейсбуці репост відеозапису з назвою “Священники будуть офіційно працювати в українських лікарнях”, перейшов на ютуб і проглянув його. Ось подивіться і ви:

Насправді це насмішка над тупими українцями, які, впевнений, тільки зрадіють такій новині. Чому тупими? Бо українська влада замість розвинення медицини, що допомогло б врятувати значно більше життів, найме в кожну лікарню по священнику. Таким чином нам говорять – хрін ти вилікуєшся, тож хай батюшка під рукою буде, щоб висповідати коли здихатимеш.

У відео згадується американська практика. Та в американців медицина нормальна і одна з найкращих в світі, тож вони можуть і на таке гроші викидати. В нас же медицина в повній сраці, але замість того, щоб це виправляти, гроші будуть тратитися на утримання в лікарнях священників.

Крім того, зарплата цьому священнику буде йти з… наших податків, але ж не всі з нас християни. Тоді чого я чи, наприклад мусульмани, буддисти (людей інших релігій в Україні хоч і не багато, але навіть 1% це майже пів мільйона) мають платити зарплату батюшці?

Загалом, наша теперішня влада тільки займається замиленням очей, замість проводити справжні реформи, які дійсно змінили б якість життя українців.

Коментування вимкнено
  1. 1 рік назад
    • 1 рік назад
  2. 1 рік назад
    • 1 рік назад
  3. 1 рік назад
  4. 1 рік назад
    • 1 рік назад